Pokožku během dne vystavujeme náročným situacím, kterým ani nevěnujeme pozornost. K péči o ni se hodí novinka Liftea Herbazulen, mast s obsahem přírodních látek určených k regeneraci pokožky. K dostání je v praktickém balení, které můžete mít stále po ruce.

Liftea Herbazulen

  • Mast určená k ošetření podrážděné pokožky.
  • Novinka obsahující účinnou kombinaci přírodních látek přispívajících ke zklidnění a regeneraci kůže.
  • Komplexní složení s vitamínem E, včelím voskem a lanolínem.

Pokožku během dne vystavujeme náročným situacím, kterým ani nevěnujeme pozornost. Příliš pevné švy na oblečení, následky drobné nepozornosti při vaření nebo dráždivé látky třeba v úklidových prostředcích často prozradí až nepříjemně zarudlá pokožka. K péči o ni se hodí novinka Liftea Herbazulen, mast s obsahem přírodních látek určených k regeneraci pokožky. K dostání je v praktickém balení, které můžete mít stále po ruce. Potěší vás nejen svým účinkem, ale i příjemnou vůní po heřmánku.

Účinná kombinace přírodních látek pro regeneraci pokožky

Značka Liftea sází při péči o krásu i zdraví na přírodní látky v čele s bylinkami. Ty v nové masti zastupují prověřené léčivky proslulé blahodárným vlivem na normální stav pokožky. Jsou jimi rakytník řešetlákový, měsíček lékařský a heřmánek pravý. Zastudena lisovaný rakytníkový olej podpoří regeneraci pokožky a pomáhá zachovat její mladistvý vzhled. 100% měsíčkový olej se výborně hodí i pro péči o suchou, citlivou a podrážděnou pokožku, k jejímuž zklidnění přispívá. Zklidňující účinky jsou připisovány i heřmánku, který je v přípravku obsažen ve formě silice.

Z dalších přírodních látek obsažených v novince Liftea Herbazulen si pozornost zaslouží lanolín, tedy látka, která se získává při zpracování ovčí srsti. Zvířata v přírodě chrání před chladem, naši pokožku pomáhá hydratovat, vyživovat a zvláčnit. Zjemnění přípravku i zachycení cenných olejů patří k úlohám včelího vosku, který je důležitou složkou nové masti.

Kosmetický přípravek

Samostatnou kapitolou je vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, kdy volné radikály proniknou do organismu a poškozují buňky. K faktorům, jež mohou oxidativní stres způsobit, patří kouření a cigaretový kouř, alkohol, ultrafialové záření nebo znečištěné prostředí, s nimiž se většina z nás běžně setkává.

Složení a návod k použití

Obsažené látky:

Bílá vazelína, tekutý parafín, lanolín, vitamín E, za studena lisovaný rakytníkový olej, včelí vosk bílý, guajazulen, methylparaben, měsíčkový olej 100%, heřmánková silice.

Obsah balení: 10g
Návod k použití: Nanášejte v tenké vrstvě 2 – 3 x denně

Byliny a obsažené látky

Vitamín E

Vitamín E

Není tak známý jako často zmiňovaný vitamín C nebo skupina Béček. Přesto má v našem organismu velmi důležitou roli, protože přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Ten se v souvislosti s pletí projevuje například ztrátou vláhy a pevnosti, nerovnoměrným odstínem nebo vznikem vrásek dříve, než byste je čekali. Zdrojem vitamínu E jsou především potraviny rostlinného původu. Patří k nim ořechy (vlašské, kešu i mandle), nerafinované či obohacené rostlinné oleje, pšeničné klíčky i někteří zástupci listové zeleniny, například špenát. Z potravin živočišného původu jde třeba o vejce a maso savců.

Rakytník řešetlákový (Hippophae Rhamnoides)

Rakytník řešetlákový (Hippophae Rhamnoides)

Charakteristikou trnitý keř s kyselými plody asi mnohé odradí. Je to však škoda, protože o blahodárném působení rakytníku se vědělo už ve starověkém Řecku. Podlé jedné z legend spásal jeho plody i bájný kůň Pegas, jemuž dávaly sílu létat. I když se budeme raději držet při zemi, můžeme říci, že je rakytníku připisován příznivý vliv nejen na normální stav pokožky, ale také na přirozenou obranyschopnost organismu, zdravé trávení i správnou činnost kardiovaskulárního systému.

Měsíček lékařský (Calendula Officinalis)

Měsíček lékařský (Calendula Officinalis)

Letnička s typickým půvabným, a hlavně voňavým květem žluté nebo oranžové barvy u nás zdobí spoustu zahrádek. Již od 12. století je však i vyhledávanou léčivkou, která se užívá jak zevně, tak vnitřně. Není divu, protože kromě osvěžení celého těla a proslulého příznivého vlivu na stav pokožky blahodárně působí i na správnou funkci jater, střev a dýchacího systému.

Heřmánek pravý (Chamomilla Recutita)

Heřmánek pravý (Chamomilla Recutita)

Barvou květu připomíná sedmikrásku či kopretinu, specifická vůně však tuto jednoletou rostlinku zaručeně prozradí. Setkat se s ní můžete od května do podzimu na procházkách po loukách nebo v okolí polí a mezí. Heřmánek je hojně využíván v přírodním léčitelství i v kosmetických přípravcích. Největší síla je přitom spojována právě s jeho květem. Oblíbená bylinka příznivě působí nejen na pokožku, ale také na imunitu, dýchací systém či trávení. Jde o známý antioxidant.

Doporučená cena: 99,9 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Herbazulen ? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.