Tři účinné bylinky pro srdce a cévy nabízí doplněk stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek. Hodí se zejména pro lidi ohrožené kardiovaskulárními problémy.

Liftea Hloh, jmelí, česnek

 • Kombinace bylin, které mohou blahodárně působit na vaše srdce
 • Mají příznivý vliv na normální činnost cévní soustavy
 • Přispívají k udržení správné hladiny cholesterolu a tuků v krvi

Náročná práce, péče o rodinu, řada dalších povinností a z toho pramenící pocit, že stále něco nestíháme, se stávají běžnou součástí našeho života. Hektický životní styl klade velké nároky i na náš kardiovaskulární systém. Pokud přemýšlíte, čím své srdce potěšit, můžete hledat inspiraci například v přírodě a v bylinkách. Doplněk stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek je kombinací tří bylin podporujících správnou činnost srdce a cévní soustavy, ale i přirozenou obranyschopnost organismu.

Hýčkejte své srdce

Byliny obsažné v doplňku stravy Liftea Hloh, jmelí, česnek mohou být pro někoho na první pohled nezvyklou trojicí. Jsou jim však připisovány vlastnosti, které se velmi dobře doplňují právě při podpoře normální funkce oběhové a cévní soustavy.

Poměrně málo známým antioxidantem je jmelí bílé, které zároveň podporuje normální činnost cévní soustavy a udržení správné hladiny tuků v krvi. Příznivý vliv má také na přirozenou obranyschopnost organismu. Hloh obecný blahodárně působí na normální funkci oběhové a nervové soustavy a podporuje normální činnost srdce, především cévní systém a transport kyslíku. V kuchyni populární česnek setý nepotěší jen naše chuťové pohárky, ale i celý náš organismus. Příznivý vliv má například na správnou činnost srdce a cévní soustavy, ale i jater. Podporuje také normální funkci dýchacího systému a přispívá k duševní pohodě.

Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení a dávkování

Složení v 1 tobolce:

 • Česnek setý, též kuchyňský, Allium sativum(extrakt): 150 mg
 • Hloh obecný, Crataegus laevigata(extrakt): 60 mg
 • Jmelí bílé, Viscum album(extrakt): 60 mg
Obsah balení: 30 tobolek

Přídatné látky:

 • Řepkový olej
 • Oxid křemičitý (plnidlo) E551
 • Želatina (obal tobolky)
 • Barvivo E150d
 • Šelak E904
 • Glycerol
 • Uhličitan amonný
 • Sodná sůl karboxymethylcelulosy
 • Talek (E553b)
 • Kokosový olej
Doporučená denní dávka: 1–2 tobolky denně

Výrobce: SWISS CAPS AG, Husenstrasse 35, CH-9533 Kirchberg, Švýcarsko

Komu je přípravek určen

 • Je užitečný pro lidi, kteří chtějí podpořit své srdce.
 • Hodí se pro lidi s hektickým životním stylem.
 • Vyzkoušet jej mohou ti, kteří chtějí své tělo podpořit v náročném období plném povinností.

Přípravek není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Byliny a obsažené látky

Hloh obecný (Crataegus laevigata)

Hloh obecný (Crataegus laevigata)

Rostlinu nazvanou hloh obecný zřejmě často míjíte na procházkách přírodou. Tento trnitý rozvětvený keř nebo stromek je v Evropě poměrně rozšířený a najdete ho například na stráních a okrajích lesa. Využití v péči o naši dobrou kondici nachází nejčastěji listy s květem a také plod hlohu obecného. Příznivé působení hlohu na lidský organismus je celkem široké. Podporuje například normální funkci nervové a oběhové soustavy nebo normální činnost srdce.

Jmelí bílé (Viscum album)

Jmelí bílé (Viscum album)

Na oblíbenou vánoční dekoraci si v průběhu roku vzpomene asi jen málokdo z nás. Jmelí je ve skutečnosti poloparazit, který roste většinou na listnatých stromech, například na jabloních, dubech či topolech, někdy se s ním ale můžeme setkat i na jehličnanech. Jako bylinku mající příznivý vliv na náš organismus používali jmelí údajně již staří Keltové a Řekové a zájem o něj přetrval až do dnešních dní. Je-li řeč o jmelí bílém, pak můžeme zmínit například podporu imunitního systému nebo příznivý vliv na normální činnost cévní soustavy či udržení správné hladiny lipidů v krvi.

Česnek setý (Allium sativum)

Česnek setý (Allium sativum)

Česnek setý pochází ze střední Asie, ale dá se snadno pěstovat i u nás, kde si řadu příznivců našel hlavně díky svému využití v kuchyni. To ostatně připomíná i název česnek kuchyňský, pod kterým je rovněž znám. O tom, že dodává osobitou chuť i vůni řadě pokrmů, dobře víme. Méně známé je však jeho blahodárné působení na naše tělo. Česneku je přitom připisována řada pozitivních vlastností. Je například považován za antioxidant, který podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Příznivý vliv má také na normální činnost jater, ale i na duševní pohodu. Pokud jde o srdce, pak k jeho normální činnosti přispívá například v souvislosti s udržením normální hladiny cholesterolu. Podporuje také normální činnost cévní soustavy.

Doporučená cena: 179 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Hloh, jmelí, česnek? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.