Doplněk stravy Liftea Pro játra a ledviny nabízí účinný komplex bylin pro posilnění činnosti jater, ledvin a žlučníku. Hodí se i jako očistná kúra.

Liftea Pro játra a ledviny

 • Kombinace tří bylin podporujících normální trávení, činnost žaludku, jater a ledvin
 • Obsahuje výtažky z kopřivy dvoudomé, smetanky lékařské a ostropestřce mariánského
 • Přispívá k pročištění organismu

Doplněk stravy Liftea Pro játra a ledviny přináší v jedné tobolce extrakty tří vzájemně se doplňujících bylin, které v této kombinaci podporují normální trávení, především činnost ledvin a jater. Přispívají také ke správné činnosti srdce a kardiovaskulárního systému a mají příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu.

Síla přírodních látek

Doplněk stravy Liftea Pro játra a ledviny staví na síle bylin, jakými jsou ostropestřec mariánský, kopřiva dvoudomá a smetanka lékařská.

Ostropestřec mariánský má příznivý vliv na správné trávení a funkci jater, ale i na normální činnost srdce. Podporuje udržení správné hladiny cukru v krvi a blahodárně působí i na přirozenou obranyschopnost organismu. Je rovněž známým antioxidantem.

Jak už název napovídá, je smetanka lékařská oblíbenou bylinou využívanou v péči o naše tělo. Známá je například v souvislosti s podporou normálního trávení a činnosti jater a žaludku, ale i funkce močové soustavy.

Zapomenout nesmíme ani na kopřivu dvoudomou, kterou si často spojujeme s podporou normální činnosti ledvin a vylučováním vody z organismu. Méně už se ví o jejím blahodárném působení na správnou činnost kardiovaskulárního a dýchacího systému. Také kopřiva dvoudomá má příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu, a navíc přispívá k osvěžení těla.

Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení a dávkování

Složení v 1 tobolce:

 • Kopřiva dvoudomá, Urtica dioica, suchý extrakt: 50 mg
 • Ostropestřec mariánský, Silybum marianum, suchý extrakt: 20 mg
 • Smetanka lékařská, Taraxacum officinale, suchý extrakt: 12,5 mg
Obsah balení: 30 tobolek

Další přidané látky:

 • Cholin: 100 mg
 • L-methionin: 25 mg
 • Vitamín B1: 1 mg (91 % RHP*)
 • Vitamín B6: 1 mg (71 % RHP*)
 • Vitamín E: 5 mg (42 % RHP*)

*RHP – referenční hodnota příjmu

Doporučená denní dávka: 1 tobolka denně

Komu je přípravek určen

 • Přípravek může podpořit pročištění organismu.
 • Hodí se jako doplnění očistných kúr.

Přípravek není určen dětem do 3 let.

Doporučená cena: 154 Kč

Byliny a obsažené látky

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Pod označením ostropestřec mariánský se skrývá přibližně 1 až 2 metry vysoký dekorativní bodlák pocházející ze Středomoří. Náš zrak potěší krásnými květy purpurově červené až fialové barvy, navíc však může podpořit naši kondici. Kromě toho, že je dobře známým antioxidantem, působí příznivě na normální činnost srdce, jater i trávení. Přispívá také k udržení správné hladiny cukru v krvi a podporuje pročištění organismu. Je mu připisován i blahodárný vliv na přirozenou obranyschopnost a odolnost našeho těla.

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

K vylučování vody z organismu přispívá kopřiva dvoudomá, o níž se dá říci, že je u nás jako doma. V Česku jde totiž o nejznámějšího a nejrozšířenějšího zástupce z rodu kopřiv. Nepopulární je jen jako plevel na loukách nebo když vás při neopatrném pohybu žahne. Naopak její obliba v kuchyni i při péči o tělo je veliká a není se co divit. Podporuje jak normální činnost ledvin, tak i kardiovaskulárního nebo dýchacího systému. Přispívá také k osvěžení těla.

Smetánka lékařská (Taraxacum officinale)

Smetanka lékařská (Taraxacum officinale)

Pro někoho plevel, kterého jsou plné meze a louky, ale i trávníky. Pro jiného oblíbená ozdoba hlavy, která je s ohledem na období svého květu příslibem slunného a teplého počasí. Především však rostlina, která je proslulá svými příznivými účinky na náš organismus. To je pampeliška, známá též jako smetanka lékařská. V souvislosti s jarními očistnými kúrami si připomeňme například její blahodárný vliv na normální funkci močové soustavy, trávení a správnou činnost žaludku a jater. Pampeliška je také považována za antioxidant.

Cholin, esenciální aminokyselina methionin, vitamíny skupiny B a vitamín E

Přípravek Liftea Pro játra a ledviny navíc obsahuje cholin, který přispívá k udržení normální činnosti jater a k normálním metabolismu lipidů.

Doplněk stravy Liftea Pro játra a ledviny je rovněž zdrojem vitamínů B1 (Thiamin), B6 a E. Vitamín B1 (Thiamin) podporuje například správnou funkci nervové soustavy a psychiky, ale i normální činnost srdce. S vitamínem B6 je spojována celá řada příznivých vlastností, zmiňme například podporu správné funkce imunitního systému nebo psychické činnosti. Přispívá také k normální tvorbě červených krvinek a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín E má příznivý vliv například na ochranu buněk před oxidativním stresem.

Doporučená cena: 154 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Pro játra a ledviny? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.