Přejděte s námi na nový životní styl! Pod značkou Liftea jsme pro vás připravili e-shop, se kterým zvládnete konečně žít bio a v souladu s přírodou.
Přejděte s námi na nový životní styl! Pod značkou Liftea jsme pro vás připravili e-shop, se kterým zvládnete konečně žít bio a v souladu s přírodou.

Liftea má nový e-shop pro milovníky zdravého životního stylu

Přejděte s námi na nový životní styl! Pod značkou Liftea jsme pro vás připravili e-shop, se kterým zvládnete konečně žít bio a v souladu s přírodou.

Až donedávna naší značce Liftea chyběl vlastní e-shop, na kterém byste si mohli koupit nejen produkty značky Liftea, ale i další značky naší společnosti Liftec a. s. spadající pod jiné divize. Dnes je vše jinak a šli jsme ještě mnohem dál. V e-shopu Liftea totiž najdete mnoho dalších skvělých produktů, než které Liftea nabízela doposud. Protože e-shop, který jsme se rozhodli vytvořit, nemá být rozhodně jenom technickou platformou pro nákup produktů naší společnosti, ale možností, jak začít žít a jíst zdravěji. Vedle privátní značky Liftea tak v e-shopu najdete řadu skvělých značek v BIO kvalitě, a také skvělé výrobky, které lze označit pojmem „péče o zdraví z přírody“.e-shop Liftea

Tyto značky v e-shopu Liftea rozhodně nepřehlédněte!

Vedle privátní značky Liftea, pod kterou najdete kvalitní doplňky stravy nebo kosmetiku, přináší nový e-shop Liftea.cz řadu skvělých značek a produktů. Z portfolia naší společnosti Liftec a.s. možná již znáte značku Salus s kvalitními doplňky stravy, jakými je například tekutá forma železa nebo magnézia, které díky svému složení garantují vynikající vstřebatelnost účinných látek. Portfolio značky je v e-shopu velice bohaté. Přibyly například zajímavé čaje. Vyzkoušejte například sladký a voňavý SALUS Rooibos čaj Toffee – Karamel BIO bez obsahu kofeinu s krémovou příchutí karamelu nebo SALUS Spirit® Ajurvédskou směs 15.

Bio maminky mají novou značku – Tidoo!

Maminky určitě ocení výrobky značky Tidoo. Tato francouzská značka nabízí ve svém sortimentu například ekologické hypoalergenní pleny s vysoce absorpční celulózou, které neobsahují žádné potenciálně rizikové látky pro dítě ani pro životní prostředí. Nebo Tidoo dětské jemné vlhčené ubrousky s měsíčkem, které jsou bez vůně a lze je kompostovat. Celé portfolio výrobků Tidoo je vyvinuté výhradně z biologicky odbouratelných materiálů a surovin z ekologického zemědělství.

Žijte více eko-bio! Se značkou Eokimya to jde hravě!

Nejen pro děti jsou určeny kosmetické výrobky a čistící prostředky Eokimya. Mezi již zmíněnými výrobky pro děti najdete například ECOS3 ekologický čistič hraček, dětských lahví a nádobí nebo dětskou kosmetiku: dětské tělové mléko, dětský tělový olej i skvělý dětský šampon na vlásky ECOWELL Dětský šampon na vlásky. V portfoliu nechybí ani ekologický šampon a kondicionér pro dospělé, kvalitní tělová a pleťová kosmetika, extra silný ekologický odmašťovač nebo ekologický mycí gel do myčky na nádobí. Jsou to výrobky, kterými snadno proměníte svůj život na ekologicky šetrnější a bio. A všechny koupíte v e-shopu Liftea.

 

Vlasová péče v souladu s přírodou? I to lze!

Cultivator’s – to je příroda ve vlasech!

Víte, že právě vlasová kosmetika, především barvy na vlasy, bývá doslova nabitá chemií? Proto jsme se v e-shopu Liftea rozhodli nabídnout přírodní barvy na vlasy. Firma Cultivator’s pod svým mottem „Příroda ve vlasech“ nabízí širokou škálu barev z přírodních surovin. Společnost je nejvýznamnějším producentem, zpracovatelem a vývozce bylin a rostlin z kontrolovaného ekologického zemědělství v celé Indii. Revitalizující barvy jsou šetrné k přírodě a k životnímu prostředí a bez jakýchkoliv přídatných syntetických látek.

Cultivator’s – to je příroda ve vlasech!

Liftea představuje Biosline – odborníka na přírodní vlasovou péči

Biosline je italská značka, za kterou stojí rodinná firma Biokap. Hlavní prioritou firmy je ekologická výroba a zpracování čistých přírodních surovin. Vlasovou kosmetiku firma nabízí pod značkou Biosline a Liftea vám ji nabízí ve svém e-shopu. Najdete zde nejen výrobky péče o vlasy, ale i přírodní barvy na vlasy. Barvy jsou bez amoniaku, resorcinu, bez parabenů, fenylendiaminů a bez para-fenylendiaminu. Nejsou parfemovány neobsahují nikl a jsou vhodné pro vegany. Testováno na obsah niklu.

Liftea představuje Biosline – odborníka na přírodní vlasovou péči

Doplňky stravy, kosmetika, drogerie i něco pod zub

Výčet skvělých značek, které v e-shopu Liftea najdete, ještě zdaleka nekončí. Kromě drogerie, kosmetiky a doplňků stravy si na sortimentu e-shopu máte možnost i smlsnout. Ať již na skvělých čokoládách Chocqlate, tak na zdravých sušenkách holandského výrobce Buiteman, na veganském müsli německé společnosti Crunchy Fair nebo na krémových polévkách a pomazánkách značky Naba. Pojďte ochutnat!

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu