Liftea Mořská sůl

  • Osvěžte své tělo i duši koupelí v mořské soli
  • Sůl z moře uvolňuje svalové napětí
  • Napomáhá odstraňovat stres

Koupel v solní lázni z mořské soli uvolňuje svalové napětí po stresujícím dnu i po sportovním výkonu. Liftea Mořská sůl se hodí do koupele, ale pomůže třeba i jen rozpuštěna v lavoru, kde se zbavíte pocitu těžkých a unavených nohou. Koupel v solní lázni z mořské soli je skvělým relaxačním nástrojem. Zbavuje stresu, psychického napětí, uvolňuje mysl a navozuje příjemný stav večer před spánkem. Mořská sůl Liftea pochází ze Španělska. Jde o jemnou sůl, která se skvěle a rychle rozpouští ve vodní lázni. Sůl obsahuje 99,9 % chloridu sodného a je bez dalších aromat a konzervantů. Hodí se pro celé tělo, též pro lázeň nohou, ale i do perličkových a vířivých koupelí. Poslouží rovněž jako skvělý domácí peeling na pokožku celého těla.

Užijte si zdravé domácí wellness s minerálními solemi Liftea!

Minerální sůl se v péči o tělo využívá od nepaměti. Sůl je totiž přirozeně bohatá na minerály a stopové prvky, které potřebuje lidský organismus. Koupel v rozpuštěné minerální soli se úspěšně používá při profesionálních wellness kúrách, ale i v domácím prostředí. Tato koupel navozuje pocit relaxace, má očistné účinky pro tělo i vlasy a poskytuje uvolnění pro svaly, klouby i celé tělo.

Značka Liftea přišla na trh s minerálními koupelovými solemi pod vlastní privátní značkou. Soli vynikají svěžími vůněmi v exkluzivních barvách, které dodají vaší koupelně nejen příjemnou vůni, ale i barvy. Interiéru koupelny bude slušet rovněž příjemně zaoblený design lahve se stříbrným šroubovacím víčkem.

Koupelové soli Liftea jsou vyrobeny z antialergenních ingrediencí a jsou testovány na bezpečnost při používání v hydrozařízeních. Neobsahují konzervanty, PEG emulgátory, alkalická mýdla, Laureth sulfát sodný ani Lauril sulfát sodný.

Složení a dávkování

Kdykoliv večer nebo ve volné chvíli si připravte relaxační koupel s minerální solí Liftea. Vyzkoušejte různé soli z nabídky a vyberte si vždy podle nálady. Liftea Mořská sůl dávkujte v množství 1 víčko na zhruba jednu vanu. Množství lze navýšit podle velikosti vany. Doporučená doba koupele je 15 až 20 minut při teplotě 37 až 42 °C.

Složení

  • Sodium chloride

Skladování

Koupelovou sůl Liftea skladujte v čistých, suchých, tmavých a větraných prostorách při teplotě 5 až 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dávkování: 1 víčko na 1 vanu

Balení: designová PET lahev / obsah 500 g

Komu je přípravek určen

  • Minerální koupelová sůl je určená pro každého, kdo si rád dopřeje domácí lázně.
  • Koupel v soli je skvělý podpůrný prostředek pro relaxaci.
  • Lázeň s krystalickou solí je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit svaly, klouby a celé tělo.
  • Současně pro každého, kdo ocení blahodární účinky koupelové soli jako bohatého zdroje minerálů a její příznivý vliv na tělo, pleť a vlasy.
  • Poznámka: Sůl do koupele není určena pro potravinářské účely. Po koupeli se opláchněte čistou vlažnou vodou. Pak relaxujte pod přikrývkou po dobu zhruba 15 minut.
Doporučená cena: 99 Kč

Byliny a obsažené látky

  • Minerální sůl je přirozeně bohatá na přírodní minerály a stopové prvky užitečné pro lidský organismus.

Časté dotazy

 Jak správně aplikovat koupelovou sůl v domácí lázni?

Na klasickou vanu se doporučují čtyři víčka. Optimální je ale dodržovat obecné zásady koupele. Nepřehánět to s teplotou lázně – ta by měl být 37 až 42 °C. Rovněž se nedoporučuje příliš dlouhé koupání a dermatologové doporučí lázeň o délce 15 minut.

 Mohu použít krystalickou sůl Liftea i do vany s vířivým mechanismem?

Ano, můžete. Nejlépe je nejdříve sůl rozpustit v menším množství vody napuštěným do vany. Následně vanu dopustit a zapnout vířivý mechanismus.

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Koupelová sůl – Mořská sůl? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.