Nikam se vám v zimě z tepla svého bytu nechce? Udělejte si pohodu doma. Obyčejnou koupel proměňte na domácí wellness s koupelovými solemi Liftea.
Nikam se vám v zimě z tepla svého bytu nechce? Udělejte si pohodu doma. Obyčejnou koupel proměňte na domácí wellness s koupelovými solemi Liftea.

Užijte si zimní wellness s koupelovými solemi Liftea

Nikam se vám v zimě z tepla svého bytu nechce? Udělejte si pohodu doma. Obyčejnou koupel proměňte na domácí wellness s koupelovými solemi Liftea.

Nedostatek sluníčka, chladné a často sychravé počasí, ale třeba i předvánoční shon – to vše v nás kumuluje stres. Naše tělo i duše doslova volá po odpočinku a relaxaci. Do špatné kondice se dostává naše pokožka i vlasy, které jsou často důsledkem stresu unavené a objevují se na nich projevy stárnutí – a je jedno jestli nám je dvacet, třicet, čtyřicet nebo padesát let. Stres a únava nám během chvilky přidají několik let navíc. Jak se tedy příjemně zahřát a zrelaxovat? Dopřejte si zimní wellness s koupelovými solemi Liftea. Novinku v sortimentu značky nabízí hned šest unikátních aromatických směsí. Pořiďte si třeba hned všechny jako první pomoc proti stresu. Každý večer si pak dopřejte jinak vonící relaxační koupel.

Dopřejte si zimní wellness s koupelovými solemi Liftea. Novinku v sortimentu značky nabízí hned šest unikátních aromatických směsí.
Dopřejte si zimní wellness s koupelovými solemi Liftea. Novinku v sortimentu značky nabízí hned šest unikátních aromatických směsí.

Wellness s koupelovými solemi Liftea 6krát jinak

I koupelové soli mohou fungovat jako aromateriapie. Nové portfolio wellness koupelových solí Liftea pro domácí použití obsahuje šest unikátních směsí, které chtějí najít souznění s naší duší i pomoci neduhům našeho těla.

Liftea Sůl do koupele Hravá exotika nás díky vůni manga doslova přenese do exotických krajů. Bez toho, abychom museli balit kufry a utrácet za zimní dovolenou v některé z tropických destinací, zažijeme osvěžující účinky exotické dovolené ve vlastní vaně. Naše relaxační koupel však může mít i vůni medu a mléka a to pokud si do koupele přidáme Liftea Sůl do koupele Medové snění, nebo se nechat konejšit vůni heřmánku a zeleného čaje s Liftea solí do koupele Něžné pohlazení. Zaujali vás neobvyklé kombinace? Co pak říct na úžasný nápad kombinovat svěží vůni melounu a okurky v Liftea Soli do koupele Sladký vánek. No a ten, kdo touží do své koupele vnést plný doušek vášně, ať sáhne po vůni granátového jablka v produktu Liftea Sůl do koupele Smyslná vášeň. No a nakonec je tady i wellness pro naše nožky. Liftea Sůl do koupele Lehké nožky nabízí prokrvující účinek rozmarýnu a slibuje, že třeba právě do blížícího se Nového roku 2018 vykročíme rozhodně s lehčími nožkami.

Nové portfolio wellness koupelových solí Liftea pro domácí použití obsahuje šest unikátních směsí, které chtějí najít souznění s naší duší i pomoci neduhům našeho těla.
Nové portfolio wellness koupelových solí Liftea pro domácí použití obsahuje šest unikátních směsí, které chtějí najít souznění s naší duší i pomoci neduhům našeho těla.

Blahodární účinky krystalické soli v péči o tělo jsou známe tisíce let

Krystalická sůl je přirozeně bohatá na minerály i stopové prvky. Díky plošnému působení na tělo v podobě koupele se tyto účinné látky dokážou skvěle vstřebávat do našeho organismu. Wellness s koupelovými solemi nabízí očistný účinek nejen pro tělo, ale i pro naše vlasy. Umí navodit pocit relaxace a uvolnění celého těla, svalů i kloubů.

Série koupelových solí Liftea je vyrobena z antialergenních složek. Nádherný design obalu pak bude ozdobou pro naši koupelnu.

Zdroj obrázků: Liftec CZ  a.s. / Liftea, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu