S LEHKOSTÍ BEZ ZBYTEČNĚ ZADRŽOVANÉ VODY
Komplex bylin Liftea Bylinky na odvodnění forte zbavuje tělo přebytečné vody. Eliminuje otoky končetin, také detoxikuje a snižuje vyčerpání i únavu.

Liftea Bylinky na odvodnění forte

 • Kombinace výtažků z plodů jalovce, nati kopřivy a petržele a listů břízy bílé
 • Přispívá k vylučování vody z organismu
 • Podporuje normální činnost ledvin i přirozenou obranyschopnost těla

Doplněk stravy Liftea Bylinky na odvodnění forte obsahuje kombinaci bylin, které mohou přispět k celkovému osvěžení vašeho těla, především však podpoří správnou činnost ledvin a vylučování, a to i v případě vody, která může být v našem organismu někdy přebytečná.

S lehkostí bez zbytečně zadržované vody

Veškerá voda v těle tvoří u dospělého člověka přibližně 60 % hmotnosti, přičemž u žen je to o něco méně. Není tedy pochyb o tom, že voda je pro nás velmi důležitá, stejně jako to, aby s ní naše tělo dobře hospodařilo. O správném pitném režimu se dnes mluví velmi často. Méně už se ví o tom, že lze podpořit i normálním vylučování vody z organismu, což může být zajímavé nejen pro ty, kteří s napětím sledují svou tělesnou hmotnost, ale i pro ty, kteří se občas setkají s pocitem těžkých nohou.

Ke správnému vylučování vody z organismu přispívají některé bylinky. Patří k nim kopřiva dvoudomájalovec obecný. Výtažky z nich doplňují v doplňku stravy Liftea Bylinky na odvodnění forte ještě výtažky z petržele a břízy bílé.  Přípravek je také zdrojem biotinu, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychiky, ale i k udržení normálního stavu pokožky a vlasů.

Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení a dávkování

Složení v 1 tobolce:

 • Jalovec obecný, Juniperus communis: 140 mg (extrakt z plodu 10 : 1 – 14 mg)
 • Kopřiva dvoudomá, Urtica dioica: 100 mg (extrakt z nati 10 : 1 – 10 mg)
 • Petržel, Petroselinum crispum: 100 mg (extrakt z nati 10 : 1 – 10 mg)
 • Bříza bílá, Betula alba: 50 mg (extrakt z listu 5 : 1 – 10 mg)
Obsah balení: 30 tobolek

Přídatné látky:

 • Kyselina listová (ve formě folátu): 0,2 mg (100 % RHP*)
 • Biotin: 0,05 mg (100 % RHP*)
 • Plnidlo: mikrokrystalická celulóza
 • Obal tobolky: želatina;
 • Protispékavá látka: stearan hořečnatý

*RHP – referenční hodnota příjmu

Doporučená denní dávka: 1–2 tobolky denně

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Byliny a obsažené látky

Jalovec obecný (Juniperus communis)

Jalovec obecný (Juniperus communis)

Jalovec obecný je neopadavý, pomalu rostoucí keř až strom z čeledi cypřišovitých, který dorůstá až do výšky kolem 15 metrů. Vyskytuje se od nížin až po hory, na světlých slunných stanovištích, často na písčitém nebo kamenitém podkladu. U nás byl dříve rozšířen po celém území, nyní se vyskytuje již spíš roztroušeně až vzácně. Jeho sloupovitě tvarované kultivary se často vysazují jako okrasná dřevina. Plody jalovce jsou tzv. jalovčinky, zdužnatělé kulovité šištice tmavě modré až černé barvy, které dozrávají druhým rokem. Jalovci je připisována široká škála příznivých účinků na náš organismus. Začít můžeme přirozenou obranyschopností. Jalovec také podporuje normální trávení nebo udržení správné hladiny cukru v krvi. Důvodem, proč je extrakt plodu jalovce obsažen v doplňku stravy Liftea Bylinky na odvodnění forte je skutečnost, že příznivě působí na normální činnost ledvin a vylučování vody z organismu.

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica)

K vylučování vody z organismu přispívá kopřiva dvoudomá, o níž se dá říci, že je u nás jako doma. V Česku jde totiž o nejznámějšího a nejrozšířenějšího zástupce z rodu kopřiv. Nepopulární je jen jako plevel na loukách nebo když vás při neopatrném pohybu žahne. Naopak její obliba v kuchyni i při péči o tělo je veliká a není se co divit. Podporuje jak normální činnost ledvin, tak i kardiovaskulárního nebo dýchacího systému. Přispívá také k osvěžení těla.

Bříza (Betula alba)

Bříza (Betula alba)

Bříza bělokorá je známá též jako bříza bílá. Tento štíhlý strom dorůstající výšky kolem 20 metrů se u nás vyskytuje velmi hojně, a tak jej zřejmě běžně vídáte při toulkách přírodou. Roste například ve světlejších lesích, na okrajích pasek, luk a pastvin. Protože je poměrně nenáročná na obsah živin v půdě, bývá často pionýrským druhem při osidlování nově vzniklých stanovišť. Pokud jde o příznivý vliv na naše tělo, jmenujme například podporu vylučování.

Petržel zahradní (Petroselinum crispum)

Petržel zahradní (Petroselinum crispum)

Petržel, přesněji petržel obecná nebo též zahradní je dvouletá rostlina, vytvářející prvním rokem přízemní růžici několikanásobně zpeřených listů, vyrůstajících z dužnatého vřetenovitého kořene, který je silně aromatický a na povrchu bílý. Druhým rokem vyrůstá z kořene petržele asi metr vysoká lodyha nesoucí květenství drobných žlutozelených květů. Naprosto běžná zelenina, kterou většina z nás používá k dochucení polévek a dalších pokrmů podporuje například normální funkci ledvin.

Doporučená cena: 149 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Bylinky na odvodnění forte? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.