Liftea Celulinie

 • Jedinečná kombinace přírodních látek podpoří vaše úsilí o hezkou postavu bez nevzhledných dolíčků.
 • Vinná réva, zelený čaj a mořská řasa přispívají ke kontrole tělesné hmotnosti a blahodárně působí na pokožku.
 • Ploštičník a cedr mají příznivý vliv na správnou činnost lymfatického systému.

Nejen úsilí o dokonalou postavu, ale i péče o krásnou pokožku začíná v kuchyni, respektive u potravin, které svému tělu dopřáváte. Doplněk stravy Liftea Celulinie proto reflektuje ladné tvary a hladkou pokožku nejen v názvu, ale hlavně ve složení, v němž kromě běžně dostupných surovin najdete i bylinky, které pravděpodobně nejsou běžnou součástí vašeho jídelníčku. Zásadní přitom je, že se účinky v přípravku obsažených přírodních látek výborně doplňují.

Bylinky pro krásnou linii bez nevzhledných dolíčků

Zelený čaj a mořská řasa jsou blahodárným působením na naše tělo proslulé. Své místo v doplňku stravy Liftea Celulinie si zasloužily především podporou metabolismu tuků, příznivým vlivem na kontrolu tělesné hmotnosti a také na správný stav pokožky. Možná vás však překvapí, že podobné účinky jsou připisovány i vinné révě, která podpoří vaši snahu o krásnou postavu bez nevzhledných dolíčků.

Velmi důležitou roli zastávají také výtažky z cedru himalájského a ploštičníku hroznovitého, které přispívají ke správné činnosti lymfatického systému. Podporou zdravého trávení je pak v přípravku doplňuje skořicovník čínský a svízel syřišťový, který pečuje o normální činnost jater a žlučových cest.

Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení a dávkování

Složení v 1 tabletě:

 • Extrakt z listu zeleného čaje: 100 mg
 • Extrakt z plodu vodního melounu: 100 mg
 • Extrakt z listu mořské řasy: 50 mg
 • Extrakt z plodu červené vinné révy: 50 mg
 • Kůra skořicovníku čínského: 20 mg
 • Extrakt ze dřeva cedru himalájského: 10 mg
 • Kořen ploštičníku hroznovitého: 10 mg
 • Extrakt z nadzemní části svízele syřišťového: 10 mg
 • Přídatné látky:
 • Protispékavá látka stearan hořečnatý: 5 mg
 •  Inulin: 45 mg
 • Obal tobolek: hydroxypropylmethylcelulóza.
Obsah balení: 60 tobolek (1měsíční kúra)
Doporučená denní dávka: 1 – 2 tobolky denně, na lačno před jídlem (usnadní následné trávení), zapít dostatečným množstvím tekutiny (1 – 2 sklenice). Doporučujeme doplnit vhodnou fyzickou aktivitou, vyváženým jídelníčkem s dostatečným množstvím zeleniny a kvalitním pitným režimem minimálně 2 litry tekutiny denně.

Doplněk stravy Liftea Celulinie je možné užívat dlouhodobě. Informace pro diabetiky: Neobsahuje přidané sacharidy.

Přípravek není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Byliny a obsažené látky

Zelený čaj (Camellia sinensis)

Zelený čaj (Camellia sinensis)

Užitečnou oporou při hubnutí se může stát oblíbený zelený čaj. Rozsah jeho blahodárného působení na náš organismus je poměrně široký. Možná ho znáte jako antioxidant, zároveň však přispívá k vylučování vody z těla, což se samozřejmě hodí, pokud toužíte po „vyrýsované“ postavičce. Podporuje také metabolismus lipidů a udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Mořská řasa (Ascophyllum nodosum)

Mořská řasa (Ascophyllum nodosum)

Tuto hnědou mořskou řasu možná znáte pod snáze vyslovitelným názvem Kelpa. Hojně rozšířená je například na skalnatém pobřeží severního Atlantiku a příznivci zdravého životního stylu si ji oblíbili pro vysoký obsah minerálů, vitamínů a stopových prvků, který je jí připisován. Přispívá ke správné funkci střevního traktu, kontrole tělesné hmotnosti i metabolismu tuků. Blahodárně působí i na stav pokožky, nehtů a sliznic.

Vinná réva (Vitis vinifera)

Tuto plodinu asi není třeba podrobněji představovat. Vinná réva, která bývá též označována jako réva evropská nebo ušlechtilá, je u nás hojně k vidění nejen na vinicích, ale i v menších zahradách. Možná ale nevíte, že jde o léčivku a antioxidant, který kromě kontroly tělesné hmotnosti a normálního stavu pokožky podporuje i správnou činnost srdce.

Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia)

Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia)

Skořice je u nás populární především jako koření, bez jehož typické chuti si jen těžko představíme například lívance, perník a samozřejmě také svařené víno. Právě do něj se používají větší části, které odhalují, že využití v této sféře nachází především kůra statného tropického stromu, jakým skořicovník čínský je. V Číně se údajně pěstuje už tisíce let a využití nachází nejen v kuchyni, ale i v přírodní medicíně. Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi i k osvěžení celého těla. Příznivě působí také na správné trávení.

Cedr himalájský (Cedrus deodara)

Cedr himalájský (Cedrus deodara)

Domovinou majestátného stálezeleného cedru s typicky nepravidelnou korunou je oblast od západního Nepálu až k východnímu Afghánistánu. U nás je známý jako dekorativní dřevina oblíbená také v aromaterapii, k níž se používají z něj připravené éterické oleje. Extrakt z dřeva cedru však nachází uplatnění i v péči o zdraví. Má totiž příznivý vliv na normální činnost lymfatického systému.

Ploštičník hroznovitý (Cimicifuga racemosa)

Ploštičník hroznovitý (Cimicifuga racemosa)

Ploštičník hroznovitý pochází ze západní části Severní Ameriky a zdobí ho nápadné květy, díky nimž je oblíbený jako okrasná rostlina. Jde však zároveň o populární léčivku a antioxidant, který přispívá jak ke správné činnosti lymfatického systému, tak k normálnímu stavu kostí a kloubů. Popularitu si pro své účinky získal i u žen v období menopauzy, jejichž komfort podporuje.

Svízel syřišťový (Galium verum)

Svízel syřišťový (Galium verum)

Svízel je poměrně nenápadná bylina rozšířená například na podhorských loukách a stráních. Zdobí jí bohaté drobné žluté květy mající příjemnou a nevtíravou vůni. Pokud jde o jeho působení na náš organismus, zmiňme například příznivý vliv na správnou činnost jater a žlučových cest.

Doporučená cena: 229 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Celulinie? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.