Zelené potraviny pro vitalitu, imunitu a trávení – tři superpotraviny v jednom výrobku. Najdete je v Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen.

Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen

  • Dopřejte si sílu přírodních látek v praktické formě
  • Tři oblíbené zelené potraviny v jedné tabletě
  • Podporuje vitalitu, imunitu i kontrolu tělesné hmotnosti

Doplněk stravy Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen nabízí kombinaci tří populárních zelených potravin, které podporují vitalitu, energii i přirozenou obranyschopnost organismu.

Podpořte imunitu i vitalitu zelenými potravinami

Zeleným potravinám je v posledních letech věnována velká pozornost a díky svým nutričním hodnotám si získaly řadu příznivců. Někteří je dokonce označují za potraviny budoucnosti. Faktem zůstává, že rozsah jejich příznivého působení na náš organismus je široký.

Jak sladkovodní řasa chlorella, tak sinice spirulina i zelený ječmen jsou považovány za antioxidanty. Příznivě ovlivňují naši vitalitu i přirozenou obranyschopnost organismu. Chlorella podporuje také celkový tonus a energii.  Spirulina pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a může se stát i vaším partnerem při hubnutí. Mladý neboli zelený ječmen pak představuje tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje.

Liftea Chlorella, spirulina a zelený ječmen
Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení a dávkování

Složení v 1 tabletě:

  • Chlorella, Chlorella vulgaris: 173 mg
  • Spirulina, Spirulina platensis: 173 mg
  • Ječmen setý (také zelený ječmen nebo mladý ječmen), Hordeum vulgare Herba Green Barley), suché mleté listy: 173 mg
Obsah balení: 250 tablet

NÁŠ TIP: Tablety Liftea Chlorella, spirulina můžete přidat i do odšťavněného ovoce či zeleniny nebo do smoothie, kde se snadno rozpustí.

Doporučená denní dávka: 2× denně 3 tablety před jídlem

Komu je přípravek určen

  • Přípravek je určen pro lidi, kteří si oblíbili zdravý životní styl a moderní stravovací trendy.
  • Hodí se pro každého, kdo chce podpořit imunitu a vitalitu.
  • Ocení jej lidé, kteří preferují přípravky s obsahem přírodních látek.
  • Je vhodný pro vegetariány a vegany.

Přípravek není určen dětem. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Byliny a obsažené látky

Chlorella (Chlorella pyrenoidosa)

Chlorella

Chlorella je sladkovodní řasa, které se dobře daří v čistých stojatých vodách, kde rychle roste. Nejčastěji se pěstuje v asijských zemích, ale její pěstírny již najdeme i v Evropě. Podporuje vitalitu i přirozenou obranyschopnost organismu a také normální funkci střevního traktu a správnou činnost jater.

Spirulina (Arthrospira platensis)

Spirulina (Arthrospira platensis)

Příznivé účinky spiruliny na lidský organismus znali již staré národy Aztéků, Inků nebo Asiatů. Tato tmavozelená vodní mikrořasa, sinice, která se původně vyskytovala především v tropických a subtropických jezerech, se stala oblíbeným zdrojem bílkovin pro vegetariány a vegany. Napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi a podporuje vitalitu i přirozenou obranyschopnost organismu. Ty, kteří plánují redukční dietu, potěší informace, že přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a hubnutí.

Zelený ječmen (mladý ječmen setý, Hordeum vulgare L.)

Zelený ječmen (mladý ječmen setý, Hordeum vulgare Herba Green Barley)

Zelený ječmen je vlastně mladý ječmen setý vyklíčený do výšky cca 15 až 25 cm. Když klíčí a roste, získává nesmírné množství živin a energie ze země, vzduchu, vody a slunce. Stal se tak oblíbenou zelenou potravinou, která představuje celkové tonikum vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje.

 

Doporučená cena: 319 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Chlorella, spirulina, zelený ječmen? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.