Pokud nechcete stopy po častém smrkání horko těžko maskovat, vyzkoušejte mast Liftea HERBNASAL s vyladěnou kombinací bylinných esenciálních olejů.

Liftea Herbnasal

  • Mast určená k péči o pokožku v okolí nosu
  • Chrání před podrážděním, snadno se roztírá a krásně voní
  • Obsahuje silice z máty peprné, meduňky, eukalyptu a dalších bylin

Ať už je kapesník váš nejlepší kamarád v zimě při přebíhání z chladu do tepla nebo v létě, když je prašněji, pokožka v okolí nosu si zaslouží péči. Pokud nechcete stopy po častém smrkání horko těžko maskovat, vyzkoušejte mast Liftea HERBNASAL s vyladěnou kombinací bylinných esenciálních olejů, které ji budou hýčkat a chránit před podrážděním.

Bylinná péče až pod nos

Eukalyptus, meduňka či borovice – to jsou bylinky, které jsou známé příznivým vlivem na funkci dýchacího systému. Esenciální oleje z nich proto nemůžou v kosmetickém přípravku Liftea Herbnasal chybět. Doplňují je silice z máty peprné, která se postará o příjemně chladivý efekt. Prokrvení pokožky podpoří esenciální olej z kajeputu i hřebíčku, který se navíc skvěle hodí k fyzickému i psychickému uvolnění. Harmonizující složkou je i santalový esenciální olej, který možná znáte z relaxačních masáží. Zapomenout nesmíme ani na oblíbený podmanivě vonící levandulový olej. Díky obsaženým bylinkám mastička krásně voní, a navíc se příjemně roztírá. Rychle si tak najde místo ve vaší kosmetické výbavě.

Liftea Herbnasal

Složení a návod k použití

Obsažené látky:

Vazelína bílá (Petrolatum), Lanette O (Cetearyl Alcohol), lanolín (Lanolin), oxid cíničitý (Tin Oxide), oxid zinečnatý (Zinc Oxide), Paraffinum Liquidum, Phenoxyethanol, peprnomátová silice (Mentha Arvensis Herb Oil, Mentha Piperita Herb Oil), Ethylhexylglycerin, meduňková silice (Cymbopogon Winterianus Herb Oil), eukalyptová silice (Eucalyptus Globulus Leaf Oil), santalová silice (Amyris Balsamifera Bark Oil), hřebíčková silice (Eugenia Caryophyllus Leaf Oil), levandulová silice (Lavandula Angustifolia Oil), borovicová silice (Pinus Sylvestris Leaf Oil), kajeputová silice (Melaleuca Leucadendron Cajeputi Leaf Oil).

Návod k použití:

Nanášejte v tenké vrstvě 2 až 3x denně na pokožku v okolí nosu. Jen k zevnímu použití.

Obsah balení: 10 g

Byliny a obsažené látky

Máta peprná (Mentha piperita)

Máta peprná (Mentha piperita)

Bylinka, jejíž specifická vůně někomu evokuje oblíbený čaj a jinému míchaný nápoj, se zabydlela v řadě českých zahrádek a často si své místo najde i v truhlících, aby byla stále po ruce. Kromě využití v kuchyni se hodí i v péči o tělo, protože podporuje nejen přirozenou obranyschopnost organismu, ale i normální činnost trávicí soustavy a střev. Její silice mají blahodárný vliv na správnou funkci dýchacího systému, a tak nesmí chybět v novince Liftea Herbnasal.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis)

 

Meduňka lékařská (Melissa officinalis)

Meduňka toho má vlastně hodně společného s mátou, kterou jsme si už představili. Rovněž pochází z čeledi hluchavkovitých a získává si oblibu jako léčivá bylinka podporující správnou funkci dýchacího systému a trávení. Navíc je známým antioxidantem a má relaxační účinky, které vám mohou zpříjemnit například usínání. V kuchyni se čerstvá bylinka hodí třeba k dochucení ovocných salátů, ale také pokrmů z masa.

Eukalyptus

 

Eukalyptus

Někteří znají tuto rostlinku, pocházející až z daleké Austrálie, pod českým názvem Blahovičník. Vzhledem ke své domovině špatně snáší zimy v našich podmínkách, a tak se často pěstuje v květináči, který je přes léto umístěn venku a přezimuje ve vyhřívaných prostorech. Při péči o tělo se využívají hlavně listy této rostliny, která patří do čeledi myrtovitých. Silice blahovičníku blahodárně působí na správnou funkci imunitního i dýchacího systému.

Santal bílý (Santalum album)

Santal bílý (Santalum album)

Exotické vonné dřevo je známé z řady směsí, jimiž si v kombinaci se svíčkami zpříjemňujeme atmosféru. Méně se ale ví, že santal bílý je také léčivou bylinou, která na náš organismus příznivě působí hned v několika oblastech. Podporuje nejen správné trávení a funkci ledvin i močových cest, ale také normální činnost srdce. Blahodárně působí i na nervový systém a stav naší mysli.

Hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum)

Hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum)

Koření, které známe jako hřebíček, je vlastně sušený kalich s poupětem rostlinky hřebíčkovce. Jedná se o stálezelený strom s poměrně krátkým kmenem, který pochází až z Moluckého souostroví, tedy z východní Indonésie. Podporuje jak správnou funkci dýchacího systému a trávení, tak i normální funkci kardiovaskulárního systému a prokrvení.

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia)

Levandule lékařská (Lavandula angustifolia)

Další rostlinu z čeledi hluchavkovitých proslavila píseň stejně krásná jako podmanivá vůně této bylinky, která se navíc pyšní i atraktivním květem. Motivy levandule tak najdete na obrazech, dekoracích i látkách. Využití nachází i v kosmetice, která se skvěle hodí například pro chvíle odpočinku.

Borovice lesní (Pinus sylvestris)

Borovice lesní (Pinus sylvestris)

Čekali byste ji na procházce lesem nebo jako vánoční stromeček v obýváku, méně už ale v kosmetickém přípravku. Borovice lesní, kterou v našich podmínkách asi není třeba blíže představovat, má však příznivý vliv na správnou funkci dýchacího systému, a tak i její silice patří k těm, které budou hýčkat pokožku v okolí vašeho nosu, pokud se rozhodnete pro kosmetický přípravek Liftea Herbnasal.

Kajeput bělavý (Melaleuca leucadendron)

 

Kajeput bělavý (Melaleuca leucadendron)

V australských močálech a mokřinách si lebedí tento stálezelený strom, kterému se říká také kajeput bělodřevý nebo čajovník australský. Proslavila ho především vonná silice známá jako Tea Tree Oil. Kajeput podporuje například přirozenou obranyschopnost organismu nebo správnou funkci žaludku. Příznivý vliv má i na pohyblivost kloubů.

Doporučená cena: 99 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Herbnasal? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.