Liftea Metabolik nabízí komplex bylinných extraktů a šťáv z ovoce pro pročištění těla ve formě detoxikační kúry pro podporu zdraví i redukční diety.

Liftea Metabolik

 • Vyvážený komplex bylinných extraktů a ovocných šťáv
 • Podporuje pročištění organismu
 • Přispívá k normální funkci jater, trávení a střevního traktu

Chystáte-li se svému tělu dopřát očistnou kúru například po zimě, může se její součástí stát i tekutý doplněk stravy Liftea Metabolik, který obsahuje kombinaci bylinných extraktů a ovocných šťáv, jež přispívají k pročištění organismu. Hodit se vám může nejen při očistných kúrách, ale i při redukčních dietách, protože některé z obsažených bylin podporují kontrolu tělesné hmotnosti.

Očistná kúra nejen na jaře

Po zimě nebo jiném náročném období, kdy se v našem jídelníčku například vlivem řady pracovních povinností častěji vyskytují těžší a sytější jídla, můžete vyzkoušet očistnou kúru. Tělo se během ní obvykle snáze zbaví odpadních látek a často také načerpá novou energii. Oblíbeným obdobím pro očistné kúry je jaro, dopřát si ji ale můžete i jindy.

Tekutý doplněk stravy Liftea Metabolik se může stát součástí očistné kúry, protože obsahuje kombinaci ovocných šťáv a výtažků z bylin, které podporují pročištění organismu, ale i normální trávení a správnou funkci střev i jater.

Mezi obsažené látky patří stále známější ostropestřec mariánský, který je považován za antioxidant. Připisována je mu celá řada pozitivních vlastností. Příznivě působí například na normální trávení a funkci jater, podporuje ale i pročištění a přirozenou obranyschopnost organismu. Nezapomínejme ani na blahodárný vliv na udržení správné hadiny cukru v krvi a normální činnost srdce. Další známou bylinou obsaženou v doplňku stravy Liftea Metabolik je smetanka lékařská. Populární pampeliška přispívá mimo jiné k normální činnosti jater a žaludku, ale i ke správné funkci močové soustavy. Podporuje také metabolismus sacharidů.

Z oblíbených stálic jmenujme také zelený čaj. Rozsah příznivého působení tohoto antioxidantu na náš organismus je velmi široký, a to od podpory normální činnosti srdce přes kontrolu tělesné hmotnosti až po správnou funkci střevního traktu a vylučování vody z těla.  Vylučování podporuje i další v přípravku obsažená bylina, kterou je bříza bílá.

Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

K méně známým bylinám, jejichž extrakty jsou použity v doplňku stravy Liftea Metabolik, patří artyčok kardový mající příznivý vliv například na normální činnost srdce, ale také jater. Podporuje rovněž správné trávení a pročištění. Možná jste už slyšeli i o zlatobýlu obecném, který je znám také jako celík zlatobýl. Je považován za antioxidant a jsou mu přisuzovány blahodárné účinky na normální funkci močové soustavy. Podporuje však také přirozenou obranyschopnost organismu. Výčet zakončeme tamarindem indickým, který přispívá k normální funkci trávicího traktu.

Kromě extraktů z bylin obsahuje doplněk stravy Liftea Metabolik také švestkovou šťávušťávu z plodů aronie černé, která je považována za antioxidant.

Složení a dávkování

Obsah doporučené denní dávky (15 ml):

 • švestková šťáva: 2 180 mg
 • šťáva z plodů aronie černé: 1 090 mg
 • výtažek tamarindu: 327 mg
 • extrakt z ostropestřce mariánského: 136 mg
 • extrakt ze zeleného čaje: 109 mg
 • extrakt z artyčoku (odpovídá 200 mg natě): 44 mg
 • extrakt z břízy bílé (odpovídá 100 mg listů): 22 mg
 • extrakt z celíku zlatobýlu (odpovídá 100 mg natě): 22 mg
 • extrakt ze smetanky lékařské (odpovídá 100 mg kořene): 11 mg
Obsah balení: 250 ml

Další přidané látky:

 • konzervační látka sorban draselný
 • voda
Doporučená denní dávka: 15 ml denně

Doplněk stravy Liftea Metabolik se užívá velmi snadno. Stačí si každý den rozmíchat doporučenou denní dávku 15 ml v 1,5 litru vody, kterou pak budete během dne po doušcích upíjet.

Komu je přípravek určen

 • Liftea Metabolik se hodí pro lidi, kteří se rozhodnou pro očistnou kúru.
 • Užitečný může být i pro ty, kteří drží redukční dietu.

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Doporučená cena: 299 Kč

Byliny a obsažené látky

Švestky (Prunus) a švestková šťáva

Švestková šťáva

Švestka je oblíbené sezonní ovoce, které je v doplňku stravy Liftea Metabolik obsaženo nejen pro svou chuť, ale především kvůli vláknině, kterou obsahuje.

Aronie černá (Aronia melanocarpa)

Aronie černá (Aronia melanocarpa)

Aronie černá se často pěstuje jako ozdobný keř, který můžete vidět i jako součást volně rostoucích živých plotů. Tato rostlina mající ráda slunná místa se však dá naroubovat i na jeřáb ptačí. Snad i pro podobnost plodů je aronie černá známá také jako jeřáb černý. Její šťavnaté plody jsou považovány za antioxidant.

Tamarind indický (Tamarindus indica)

Tamarind indický (Tamarindus indica)

Pro stálezelený tropický strom s rozložitou korunou a převislými větvemi jsou typické lusky, které obsahují lahodnou dužinu. Vyrábí se z ní například nápoje a marmelády, často je však používána i v tradičních asijských pokrmech. Tamarind indický podporuje normální funkci trávicího traktu, a proto je jednou z bylin obsažených v doplňku stravy Liftea Metabolik.

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

Pod označením ostropestřec mariánský se skrývá přibližně 1 až 2 metry vysoký dekorativní bodlák pocházející ze Středomoří. Náš zrak potěší krásnými květy purpurově červené až fialové barvy, navíc však může podpořit naši kondici. Kromě toho, že je dobře známým antioxidantem, působí příznivě na normální činnost srdce, jater i trávení. Přispívá také k udržení správné hladiny cukru v krvi a podporuje pročištění organismu. Je mu připisován i blahodárný vliv na přirozenou obranyschopnost a odolnost našeho těla.

Zelený čaj (Camellia sinensis)

Zelený čaj (Camellia sinensis)

Užitečnou součástí očistné kúry se může stát i oblíbený zelený čaj. Rozsah jeho blahodárného působení na náš organismus je poměrně široký. Možná ho znáte jako antioxidant, zároveň však přispívá k vylučování vody z těla. Podporuje také metabolismus lipidů a udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Artyčok kardový (Cynara cardunculus)

Artyčok kardový (Cynara cardunculus)

Po ostropestřci mariánském je artyčok kardový dalším ze středomoří pocházejícím rostlinným krasavcem. Je podobný bodláku, který je jeho příbuzným, a také on se pyšní nádherným fialovým květem. Pro nás jsou však důležitější vlastnosti, které jsou mu připisovány v souvislosti s působením na nás organismus. Podporuje například normální činnost srdce, ale i funkci střev a jater. Přispívá rovněž k pročištění našeho těla.

Bříza (Betula alba)

Bříza bělokorá (Betula alba)

Bříza bělokorá je známá též jako bříza bílá. Tento štíhlý strom dorůstající výšky kolem 20 metrů se u nás vyskytuje velmi hojně, a tak jej zřejmě běžně vídáte při toulkách přírodou. Roste například ve světlejších lesích, na okrajích pasek, luk a pastvin. Protože je poměrně nenáročná na obsah živin v půdě, bývá často pionýrským druhem při osidlování nově vzniklých stanovišť. Pokud jde o příznivý vliv na naše tělo, jmenujme například podporu vylučování.

Celík zlatobýl (Solidago virgaurea)

Celík zlatobýl (Solidago virgaurea)

Tato až metrové výšky dorůstají trvalka bývá k vidění především na světlých místech. Roste i na místech jako jsou hráze rybníků, cesty, skaliny nebo železniční náspy. Přibližně od července do září ji zdobí krásné žluté květy. Celík zlatobýl známý také jako zlatobýl obecný je považován za antioxidant. Připisován mu je i příznivý vliv na normální funkci močové soustavy a přirozenou obranyschopnost organismu.

Smetánka lékařská (Taraxacum officinale)

Smetánka lékařská (Taraxacum officinale)

Pro někoho plevel, kterého jsou plné meze a louky, ale i trávníky. Pro jiného oblíbená ozdoba hlavy, která je s ohledem na období svého květu příslibem slunného a teplého počasí. Především však rostlina, která je proslulá svými příznivými účinky na náš organismus. To je pampeliška, známá též jako smetanka lékařská. V souvislosti s jarními očistnými kúrami si připomeňme například její blahodárný vliv na normální funkci močové soustavy, trávení a správnou činnost žaludku a jater. Pampeliška je také považována za antioxidant a je jí přičítán příznivý vliv na metabolismus sacharidů.

 

Doporučená cena: 299 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Metabolik? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.