Úlevu před stresem, nervozitou, napětím, úzkostí a psychickým vyčerpáním přináší doplněk stravy Liftea Třezalka. Užívá se v praktické formě tablet.

Liftea Třezalka

 • Obsahuje extrakt z třezalky tečkované
 • I v náročném období podpoří duševní zdraví, emoční rovnováhu a psychiku
 • Přispívá také k osvěžení těla a blahodárně působí na přirozenou imunitu

Kdo by to neznal: náročné úkoly v práci a spousta povinností a leckdy i starostní doma… Hektický životní styl klade velké nároky na naši psychiku i ve chvílích, kdy je nejlepší zachovat klid.  Chcete-li podpořit svou psychiku a přispět k udržení emoční rovnováhy a pozitivní nálady, můžete vyzkoušet přírodní látky, které obsahuje krásná bylinka třezalka tečkovaná. Extrakt z ní si v praktické formě tablet můžete dopřát v doplňku stravy Liftea Třezalka.

Hlavně klid

Někdo řeší složité úkoly v práci, jiný má problémy doma a další se připravuje na důležitou zkoušku na univerzitě. Tak či tak máme občas starostí nad hlavu a potřebujeme podpořit. Právě v takových chvílích můžete zkusit sílu přírodních látek obsažených v třezalce tečkované. Ta má příznivý vliv na naši náladu i psychiku a může přispět k zachování tolik potřebné emoční rovnováhy. Blahodárný vliv má i na osvěžení těla, spánek nebo přirozenou imunitu. Navíc příznivě působí na normální trávení či správnou funkci močových cest a ledvin, ale i dýchacího a kardiovaskulárního systému. Proto doplněk stravy Liftea Třezalka obsahuje extrakt z této byliny.

Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.
Doplněk stravy: Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Složení a dávkování

Složení v 1 tabletě:

 • Třezalka tečkovaná, Hypericum perforatum: 301 mg (extrakt z kvetoucí nati 7 : 1 – 43 mg)
Obsah balení: 30 tablet

Další přidané látky:

 • Plnidla: ikrokrystalická celulóza, maltodextrin, hydrogenfosforecnan vápenatý dihydrát
 • Stabilizátor: polydextróza
 • Protispékavá látka: stearan hořečnatý, talek (mastek)
 • Potah: hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza
 • Barvivo: uhličitan vápenatý
Doporučená denní dávka: 1–2 tablety denně

Komu je přípravek určen

 • Hodí se pro lidi prožívající náročnější období a pro ty, na které je v práci nebo doma vyvíjen vyšší tlak.
 • Podpoří ty, kteří potřebují zachovat emoční rovnováhu a pozitivní náladu.

Přípravek není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Je nevhodný pro lidi trpící fotoalergií.

Byliny a obsažené látky

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum)

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum)

Třezalka tečkovaná je poměrně nenápadná bylinka dorůstající výšky v širokém rozmezí 10–100 cm. Jedná se o bylinku z čeledi třezalkovitých. Od jiných druhů třezalek ji poměrně snadno poznáte díky dvěma vystouplým lištám v horní části a výrazně tečkovaným vejčitým listům. Žluté květy jsou uspořádány v květenstvích a objevují se od června do září. Třezalka se vyskytuje od nížin do podhorských oblastí, především na sušších slunných místech, například na stráních, skalách, okrajích lesa i na loukách. Je opředena legendami sahajícími až k počátku křesťanství. Říká se dokonce, že na ni ulpěly kapky krve Krista, a proto je obdařena léčivou silou. I v současné době je třezalce tečkované přičítána řada pozitivních vlastností. Často je spojována s podporou psychiky a zachováním emoční rovnováhy i pozitivní nálady. Příznivý vliv má také na přirozenou imunitu a osvěžení těla. Přispívá rovněž k normálnímu trávení a správné funkci močových cest a ledvin i dýchacího a kardiovaskulárního systému.

 

Doporučená cena: 149 Kč

Zeptejte se nás

Nenašli jste požadovanou informaci k produktu Liftea Třezalka? Napište nám svůj dotaz, obratem vám odpovíme.