Proti nachlazení nás dovedou bylinky ochránit i jinak, než je tradičně známé. Využijte je jako prevenci – před nachlazením vás ochrání očistná kúra.
Proti nachlazení nás dovedou bylinky ochránit i jinak, než je tradičně známé. Využijte je jako prevenci – před nachlazením vás ochrání očistná kúra.

Očistná kúra chrání před nachlazením

Proti nachlazení nás dovedou bylinky ochránit i jinak, než je tradičně známé. Využijte je jako prevenci – před nachlazením vás ochrání očistná kúra.

Patříte-li mezi ty, kteří si v zimě doslova „odskáčou“ každé „provinění“ proti do chladu vhodnému oblečení, rýma vás pronásleduje jako vlastní stín a chřipku „chytáte“ lépe než v létě bronz, měli byste se zamyslet nad tím, kde je chyba. Neschopnost našeho organismu odolávat běžným nemocím bývá často způsobena tím, že naše tělo potřebuje očistu. Mnohdy totiž na hygienu našeho těla „zevnitř“ zcela zapomínáme. Čistíme si zuby, myjeme si ruce… ale jakou hygienu poskytujeme našemu tělu zevnitř? Přitom naše orgány si rovněž potřebují ulevit a zbavit se nahromaděných toxinů, které se z těla nevyloučily. Právě zanesení našeho organismu může být příčinou toho, že nejsme schopni odolávat sezónním nemocím, nebo že nás trápí další problémy, jako je únava nebo různé zažívací potíže. Rychlým a účinným pomocníkem je pak očistná kúra neboli detoxikační kúra. Detoxikace se bát nemusíte. Dietní opatření s ní související jsou sice vítaná, ale pustit se lze do ní i jinak – s menší námahou pomocí správné kombinace bylinek.

Proti nachlazení nás dovedou bylinky ochránit i jinak, než je tradičně známé. Využijte je jako prevenci – před nachlazením vás ochrání očistná kúra.
Proti nachlazení nás dovedou bylinky ochránit i jinak, než je tradičně známé. Využijte je jako prevenci – před nachlazením vás ochrání očistná kúra.

Očistná kúra nejen proti nachlazení

I když je teď řeč o očistné kůře proti nachlazení, detoxikace nemá jen schopnost nahodit náš imunitní systém do módu, kdy pro nás pracuje tak, jak má. Pokud ji absolvujeme pravidelně, dokáže být prevencí řady jiných onemocnění, a dokonce udržet na uzdě i takzvané civilizační nemoci. K tomu je rovněž skvělým pomocníkem pro krásu a lze ji jednoznačně doporučit i jako první fázi jakékoliv dietní kúry.

Liftea Metabolik je tekutý přípravek na pročištění organismu, který se užívá tak, že si denně rozpustíte jednu polévkovou lžíci tohoto koncentrátu v 1,5 litru čisté nesycené vody a tu během dne po doušcích popíjíte.
Liftea Metabolik je tekutý přípravek na pročištění organismu, který se užívá tak, že si denně rozpustíte jednu polévkovou lžíci tohoto koncentrátu v 1,5 litru čisté nesycené vody a tu během dne po doušcích popíjíte.

Jak se ale pročistit, abychom nemuseli absolvovat radikální hladovky nebo extrémně měnit svůj jídelníček? Pomohou nám bylinky, které mají schopnost aktivovat naše očistné orgány, kterými jsou játra a ledviny, ale i bylinky, jež aktivují náš metabolismus a trávicí systém. Jako celek je najdete v produktu Liftea Metabolik. Organismus se díky bylinám, kterými jsou artyčok kardový (Cynara cardunculus), švestka (Prunus), aronie černá (Aronia melanocarpa), bříza bělokorá (Betula pendula), celík zlatobýl (Solidago virgaurea), ostropestřec mariánský (Silybum marianum), pampeliška čili smetánka lékařská (Taraxacum officinale) nebo tamarind indický (Tamarindus indica), očistí od nahromaděných toxických látek a stane se odolnějším i proti nachlazení.

Detoxikace i bez diety

Možná, že jste s detoxikací chtěli už několikrát začít, nakonec vás však odradila přísná dietní opatření a pro vás nesplnitelné nároky na pitný režim. S přípravkem Liftea Metabolic je však očistná kúra jednoduchá. I zde je nutné dodržet pitný režim, to se vám však vzhledem ke způsobu užívaní tohoto doplňku stravy podaří velice snadno. Liftea Metabolik je totiž tekutý přípravek na pročištění organismu, který se užívá tak, že si denně rozpustíte jednu polévkovou lžíci tohoto koncentrátu v 1,5 litru čisté nesycené vody a tu během dne po doušcích popíjíte. K pití tak máte motivaci v podobě detoxikační kúry, takže nejenže svůj organismus čistíte od toxinů, ale současně dodržujete správný pitný režim, což bývá v zimních měsících obtížnější než v létě a často tady chybujeme. Celá očistná kúra trvá zhruba 14 dnů. Chcete-li její efekt zesílit, dejte si týden pauzu a pak si ji zopakujte.

No a proti nachlazení ještě pár dobrých rad. Jezte jeden pomeranč denně, protože pokryje vaši denní potřebu vitamínu C. Spěte v chladné místnosti. Raději si pořiďte teplejší peřiny a povlečení, ale dopřejte plicím dýchat v noci příjemně chladný vzduch. Klidně jen o teplotě 18 °C nebo i výrazněji nižší. Nezapomínejte ani v zimě větrat a konečně se naučte oblékat se ve vrstvách tak, aby vám bylo teplo, a přitom jste se nikdy nezapotili. Správné vrstvené oblékání není jen výsadou sportovního oblečení a oblékat bychom se tak měli i do práce – přestože třeba prosedíme téměř celý den v kanceláři.

Organismus se díky bylinám, které Liftea Metabolic obsahuje, očistí od nahromaděných toxických látek a stane se odolnějším i proti nachlazení.
Organismus se díky bylinám, které Liftea Metabolic obsahuje, očistí od nahromaděných toxických látek a stane se odolnějším i proti nachlazení.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu